Wicher z Zenitem na remis

(DaBi - 4 kwietnia 2015)

» wszystkie wydarzeniaPOLECAMY SERWISY


POZKosz.ligi.pl
Sportowe Kaszuby.pl
KIBOL Cup
Halowe.ligi.pl

 
X Kibol Cup i wszystko jasne
(24 lutego 2015 21:30 - kibol)
I już wszystko wiemy. W niedzielnych X Mistrzostwach Powiatu w Futsalu 'Kibol Cup' o Puchar Starosty Puckiego ponownie wystartują drużyny ze wszystkich gmin i miast powiatu.

Dzisiaj jednak zdecydowała się przyjechać do Władysławowa ekipa z Helu. Tak więc można powiedzieć, że zamknęliśmy tym samym skład naszego futsalowego święta. Awans do mistrzostw wywalczyły po dwie drużyny z ligi puckiej, władysławowskiej, kosakowskiej, krokowskiej i gminy Puck. Po jednej ekipie wystawiły Hel i Jastarnia, gdzie nie odbywają się rozgrywki ligowe, ani choćby turniejowe.

Komplet drużyn uzupełniony został czterema drużynami z 'dziką kartą', które pochodzą z Władysławowa, Pucka, gminy Puck i gminy Kosakowo. Chętnych drużyn było więcej, m.in. z Władysławowa, ale głównie z gminy Kosakowo, skąd chciało w X Kibol Cup zagrać w sumie aż siedem drużyn. Szkoda - gdybyśmy mieli więcej miejsc z pewnością część przypadłaby właśnie piłkarzom kosakowskim.

Przypominamy, że na 10 min przed rozpoczęciem rozgrywek nastąpi rozlosowanie drużyn z 'dzikimi kartami' do czterech grup. Terminarz, regulamin i więcej szczegółów o imprezie na stronie cup.kibol.pl

Zapraszamy w niedzielę piłkarzy oraz kibiców do wspaniałej zabawy na trybunach hali głównej OPO Cetniewo we Władysławowie! Gramy bez przerwy od godz. 9:00 do 16:00 i to większość czasu na dwóch boiskach jednocześnie...

Organizatorzy: stowarzyszenie Sportowe Kaszuby i Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie

» WASZE OPINIE

» dodaj opinię

 
DODAJ LIGĘ
copyright 2018 , Provided by
POLECAMY: sport | lody forum | nocleg nad morzem | lody sklep | maszyny do lodów świderków |