Wicher z Zenitem na remis

(DaBi - 4 kwietnia 2015)

» wszystkie wydarzeniaPOLECAMY SERWISY


POZKosz.ligi.pl
Sportowe Kaszuby.pl
KIBOL Cup
Halowe.ligi.pl

 
W niedzielę X Kibol Cup Puck cz. II
(24 lutego 2015 08:43 - kibol)
Wiemy już trochę więcej odnośnie drużyn występujących w tegorocznych, X Mistrzostwach Powiatu w Futsalu 'Kibol Cup' o Puchar Starosty Puckiego. Ostateczny jednak skład poznamy dzisiaj, czyli we wtorek wieczorem... a tak właściwie to dopiero w sobotę wieczorem.

W lidze halowej gminy Puck zwyciężyła ekipa Ajax Leśniewo I, a na drugim miejscu uplasowała się Kaszubia Starzyno I. Drużyna ta, to jednak ten sam skład co występujący w lidze puckiej Gremar. Tak więc piłkarze z gminy Puck mogli wybrać z której ligi wystartują w mistrzostwach. Padło na ligę miejską. W związku z tym, z ligi gminy Puck awansuje do X Kibol Cup trzecia drużyna tych rozgrywek - Kaszubia Starzyno II.

Z racji takich przetasowań piłkarze drużyny Zatoka Puck Seniorzy (trzecie miejsce w  lidze puckiej) wystąpią w mistrzostwach jako zespół z 'dziką kartą', podobnie jak drużyny Solar Władysławowo, Jantar Swarzewo, Dębogórze oraz być może jeszcze jedna drużyna z ligi kosakowskiej. To będzie zależeć od ewentualnego zgłoszenia się drużyny z Helu. Długo się koledzy namyślają, ale ostateczny czas mija we wtorek wieczorem. W razie rezygnacji z gry, ich miejsce zajmie jedna z drużyn kosakowskich, których o 'dziką kartę' zgłosiło się aż pięć.

Ostatnia kolejka kosakowskiej ligi halowej rozegrana zostanie dopiero w sobotę. Wówczas to będziemy na 100% pewni ostatecznej kolejności w tamtejszej tabeli. Nie wiele jednak wskazuje, aby zwycięstwo dało sobie odebrać Dębogórze Wybudowanie. Podobnie drugiego miejsca raczej nie odda Rewa. Najprawdopodobniej na trzecim miejscu pozostanie Dębogórze, a drużyna z czwartego miejsca będzie miała szansę na grę w naszych mistrzostwach (jeśli Hel nie zgłosi swojej reprezentacji).

Tak więc jeszcze czekamy - najpierw do dzisiejszego wieczora. A z ostatecznym składem do sobotniego wieczora.

 

Organizatorami mistrzostw są stowarzyszenie Sportowe Kaszuby oraz Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie. Pomocą służą także samorządy gminy Puck (OKSiT), gminy Kosakowo (UG) oraz gminy Krokowa (KCK).

» WASZE OPINIE

» dodaj opinię

 
DODAJ LIGĘ
copyright 2018 , Provided by
POLECAMY: sport | lody forum | nocleg nad morzem | lody sklep | maszyny do lodów świderków |